.

Mosha është vetëm një numër.

Sot po i uroj vajzĂ«s sime bukuroshe, dritĂ«n e syrit, ditĂ«lindjen sa mĂ« tĂ« bukur! Shpresoj qĂ« jeta t’ju sjellĂ« gjithmonĂ« lumturi, ashtu siç e meritoni. Mos e lodhni nga fjalimet e gjata pompoze.

Isshtë më mirë nëse i thoni vetëm disa urime të bukura për ditëlindje nipit tuaj të dashur ose i dërgoni një mesazh me përshëndetje.

Gëzuar ditëlindjen! Shpresoj që të gjitha dëshirat dhe ëndrrat e tua për ditëlindje të realizohen.

. Dec 5, 2022 · Te tjera urime per ditelindje pĂ«r shoqen. —-Urime ditelindja Zemer!—-(Urim.

Urime ditëlindja, djali im, krenaria e familjes tonë ! Nuk ka rol më të mirë në këtë botë sesa të jem baba i yt.

Shume urime yll! Nuk uroj qe jeta jote të jete e gjate sa jeta e një Yll,jo se kjo do ishte shum e gjate. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime, zemra ime dhe vete jeta ime. [A Em G Am Bm] Chords for Shume Urime per ty - Gezuar ditelindjen!!!.

Sep 14, 2013 · 24 Mar 2017. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy.

Qoftë dita juaj e mbushur me bollëk, gëzim dhe shumë kujtime të çmuara! Të.

Gëzuar ditëlindjen dashurisë së jetës sime! Prania juaj ndriçon botën time dhe jam shumë mirënjohës që mund ta festoj këtë ditë të veçantë me ju.

Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. .

Sot po i uroj vajzĂ«s sime bukuroshe, dritĂ«n e syrit, ditĂ«lindjen sa mĂ« tĂ« bukur! Shpresoj qĂ« jeta t’ju sjellĂ« gjithmonĂ« lumturi, ashtu siç e meritoni. .

.
.
.

Urime të bukura për shoqen.

Dec 12, 2020 · Urime e Dashura Ime Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb.

. . .

. Urime Ditlindjen jeto jeten pa mu. sidomos ne kete dite. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne. Gëzuar ditëlindjen dashurisë së jetës sime! Prania juaj ndriçon botën time dhe jam shumë mirënjohës që mund ta festoj këtë ditë të veçantë me ju. Personi me i bukur ti o NENA IME.

.

. Kur unë te uroj "Urime Per Ditelindje".

dua vëlla.

.

.

Urime ditëlindje.

Dec 12, 2020 · Tash jeta jem ndryshoj ska jet normale.